Beznaděj

BABAR | 22.02.2012

Dobrý den. Stavěl jsem také s ES a byly to nejhorší léta mého života. Jejich postup je v podstatě stejný u všech klientů. Nejde jim o to stavět domy ale přes tuto činnost vydřít z lidí peníze těmi vychytralými smlouvami. Je to past již ve stádiu podpisu smlouvy o smlouvě budoucí. Já jsem netušil do jaké pasti jsem se chytil až jak plynuly měsíce jsem to poznal. Bylo pozdě. Oni potřebují klienty kteří staví na h.ú. a tím jim to také funguje.Klient netuší že vlastně bude muset menclovi podepisovat směnky a to zjístí pozdě . To již má podepsanou smlouvu.Tam na klienta již čeká pokuta pokud odstoupí. Vím dnes jak oni dokážou klienty dřít z peněz a jediná možnost jak se nestát chudákem je NEPODEPISOVAT . K tomu mám vysvětlení ale jestli že píšeme jako klienti postižení je pozdě. Radit se dá člověku který se teprve chystá stavět a uvažuje o ES. Tam se dá zachránit vše a to vysvětlit budoucímu klientovi vše již od začátku. Ty lidi v dobré víře stavět s hypotékou podepíši menclovi smlouvu ale v podstatě staví za směnky mencla. Tam jsou pokuty,úroky atd. My jsme bydleli v podnájmu a potřebovali jsme postavit ale oni nestavěli. Samý nesmysly o platební nekázni,o počasí atd.Kdo je poznal ví. Nezbylo mi nic jiného než vzít trámy ,prkna a postavit rychle boudu a do té jsme se nastěhovali. Zachránil nás zastupitel naší obce a poskytli nám obecní byd. Tam jsme přečkali zimu. Do smrti budu lidem kteří nám pomohli vděčný. Bylo by toho hodně co psát a je ve mně ta zlost na tuto společnost. Věřte. Nenávidím je a do smrti je nenávidět budu. Bezpáteřní chování,arogance,nezájem,pohrdání. To jsou oni. Jeho jméno mi nestojí ani za to abych mu napsal ve jméně velké písmeno. Je to brutální jak lidi dělají zoufalými.

Přidat nový příspěvek