vyůčtování + směnka

okradený | 24.02.2012

Ahoj.
Taky jsem se účastnil zpovědnice ale tady je zatím jen samá pravda.Snad sem nezačnou ty hovada psát ty jejich kladné slinty.
Já odstoupil od SOD a vyůčtování mam doma.Půjčku jsem měl pouze oněch 170 000.Zaplaceno:170 000půjčka,25 000 úroky,68 000 pokuta za pozdní splacení.Předání směnky proti předání pokuty z ruky do ruky jsem se pokoušel domluvit dvakrát.Jednou v pardubicích(na to mencl vůbec nereagoval) a pak přímo v Plzni a na to mi přišla směšná odpověď--------
(stejně jako samotné zaplacení půjčky, také sankci za pozdní úhradu proveďte na číslo účtu. Není žádný důvod opouštět domluvený a doposud realizovaný způsob úhrady. Když hotovostní platby vnímám jako zbytečné, nepohodlné a nebezpečné. Po zaplacení dlužné částky Vám Vaše manažerka financí pošle znehodnocený zajišťovací instrument ( směnky ). Opět není nutné si navzájem přidělávat práci, když dokážeme situaci řešit zcela standardně stejně jako u 800 jiných půjček každý rok. Stejně tak není důvod podepisovat žádná další prohlášení. Smlouva o půjčce velmi přesně definuje všechny podmínky půjčky, držme tedy, prosím, této již uzavřené smlouvy.)
Můj právník řekl že je to sice rysk ale v případě nevydání směnky je to již trestný čin.Směnka NAŠTĚSTÍ dorazila.Co se týče vzůčtování tak to činí 760 000kč a to vše za projekt z katalogu a stavební povolení. Nechápu jak takovej (človjek)může v klidu spát a jak tková společnost může fungovat.Věřím ale že již dlouho nebude!!!!!!!!!!!

Přidat nový příspěvek