Re: smazane diskuze na zpovednici

Novobilská Viktorie | 22.03.2012

To víte, vyhrožování žalobami, atd. To se i v demokracii rychle zapomene na právo o svobodě slova a projevu.
Jejich jednání je jen přímým důkazem toho, jak moc se obávají, a jak mnoho mají skrývat. Vylákané miliony pal čert, jak se říká, ale kolik zničených rodin za nimi zůstává, to je ta skutečná tragédie.
Nedávno se vyjádřil jeden můj známý architekt vůči jejich(především k Menclovu jednání) slovy: "Ten chlap nemá pud sebezáchovy? Já být na jeho místě, a dělat co dělám, tak se bojím, že mi někdo jednou ustřelí hlavu."
Jenže oni (on) nejen, že nemají pud sebezáchovy, ale především mají nebetyčnou drzost, a naprosto bezcharakterní povahy, které jim dovolují jednat tak, jak jednají. Tedy nalákávat lidi na domy, které nepostaví, nebo postaví špatně (o ně vás stejně připraví), ale vždy přitom dotyčného sedřít z kůže, protože jim chtěl takříkajíc "dát na chleba" tím, že jim zadal zakázku. Jsou to normální ...... zahnízdění ve svých luxusních sídlech vystavěných za peníze podvedných a okradených...
Oni totiž nemají zájem stavět, a to je třeba pochopit. Oni mají zájem jen o majetek svých klientů...

Přidat nový příspěvek