Krátký příběh

Mrazík | 04.09.2012

Zdar lidi, s ES mám jen pozitivní zkušenosti :-) Jsem rád, že je vás stále více, i když nemám úplně dojem, že byste se nějak lépe organizovali. Asi před pěti lety jsem šel na schůzku a chtěl si postavit dům na vlastním pozemku. Všechno mě uchvátilo a ty ceny, služby a ta kancelář...paráda. Podepsal jsem tedy smlouvu o smlouvě budoucí, a po cestě domů to volal přítelkyni, ta zrovna seděla u internetu a s hrůzou mi řekla co jsem to provedl. Zavolal jsem tedy ještě ted den panu "manažerovi" a chtěl smlouvu zrušit, ale odvětil že už není v kanceláři, ale že není problém, vyřídíme to příští týden, byl totiž pátek. Napsal jsem tedy ještě v pátek -za dopomoci mého otce vysokoškolského věčného studenta-email panu Menclovi a panu manažerovi, že chci smlouvu zrušit . V pondělí jsem ráno volal do kanceláře, kde to vzala nějaká paní, protože jsem panu manažerovi volal a ten vysvětloval, že to nejde zrušit, leda že bych zaplatil 50000 za zrušení smlouvy. No tak jak jsem volal do tý kanceláře tak ta paní řekla, že pan manažer to asi tak nemyslel a za chvíli mi přišel mail od pana manažera (nikoliv od pana Mencla), že smlouva je zrušená. Po dalším telefonickém hovoru, kdy jsem se znovu ptal, proč to nemůže být písemně na papíře mi pan manažer s úsměvem vysvětlil, že můžu být rád za to, že to takhle dopadlo a rozhodně nic posílat nebude. No tak vidíte, s ES jsou jen pozitivní zkušenosti :-) PS: je mi upřímně líto lidí, kteří jim naletěli, pokud byste se všichni spojili a někdy na desátou před polednem je navštívili hromadně s ........ a ........ v kancelářích, tak by si toho možná všiml i antikorupční úřad :-)

Přidat nový příspěvek