TV prima

xxx | 24.09.2012

A co prima?,nedávno jsem koukal na primu,na pořad jak se staví sen s přítelkyní a sponzor pořadu? Hádejte.... Ekonomické stavby!!!
Já myslel že mě trefí,pořád o nich slyším,když mi nepošlou ten jejich ......... buletin,ve kterém mají a splňují všechny normy,pyšní se jaká to je největší,nejlepší a nevím co ještě nej firma na světě tak na to musím koukat v televizi, kdyby byly aspoň u soudu a drželi toho ......... Mencla ve vazbě,néee to ne. ........ si čte fóra a vymýšlí lepší reklamu a promyslnější smlouvy o smlouvě budoucí a tiskne lístky na směnky jak na běžícím pásu...
Pane bože,ani nechci vědět,kolik lidí mu naběhne nebo už naběhlo tenhle rok.
Třeba já,myslíte že jsem já blbec koukal na nějaké recenze,VŮBEC!!! Blbec jsem ještě v práci machroval za jak dlouho a za jakou směšnou splátku budu mít NOVEJ DŮM.
Aspoň že kamarád bylchytrej a povídal mi. Já si počkám až budeš mít postavíno a pak do toho půjdu taky. Ještě že tak..
Tak co jsem chtěl jsem napsal,pár dní zpátky jsem koukal na jak se staví sen a ES tam nebyly,tak doufám že už ani nebudou,jestli jo tak tam snad zavolám,třeba je jen seřvu jakýho mají sponzora..

Přidat nový příspěvek