Vážený pane xxxxx ...

Novobilská Viktorie | 04.01.2013

... zřejmě zasvěcení vědí, kdo se zde bál vystupovat pod svým skutečným jménem.
Všichni poškození chápou zoufalost Vaší situace, protože se v ní více či méně nacházejí díky Ekonomickým stavbám a jejich jednateli také.
Nicméně Vás žádám, aby jste vzal rozum do hrsti, tak jako my všichni.
Je zcela logické, že na těchto stránkách, které jsou veřejně přístupné komukoli - a právě ono komukoli by Vám mělo rozsvítit pomyslnou žárovku nad hlavou - nelze komunikovat o interních záležitostech týkajících se postupu v celé věci.
Pakliže jste chtěl jakoukoli radu, informaci, atd., postačilo pouze napsat E-mail nebo zavolat ať už mě, paní Mutzbauerové, či komukoli dalšímu z mnoha desítek poškozených. Ostatně, všichni obdrželi hromadné E-maily s kontakty na poškozené klienty.
Nic z toho jste však zřejmě neučinil.
Rozčilujete se nad tím, že se zde nic neděje.
A co by se zde mělo dít, mimo to, že zde noví poškození klienti sdělují své pocity, či své zkušenosti?
Veškeré podstatné věci v celé kauze zde nelze sdělovat, což musí být komukoli se selským rozumem zřejmé.
Poddáváte se tlaku a nezlobte se na mne, ale Váš postoj, zvláště jako od chlapa, mi přijde velmi zbabělý. Abych parafrázovala Slunce, seno..., pak tedy nikoli: "Ty už jseš horší než ty baby v kravíně! Předsedo, oni mají bazény! Předsedo, oni mají záchody!"
Oni mají, oni mají...Oni možná mají. My máme taktéž.
Hitler také sežral nejprve téměř celou Evropu a Severní Afriku, než mu spojenci přistavili kyslík a poslali ho tam, kam patří.
Vše potřebuje svůj čas. Je pouze Vaší záležitostí, že nic s nikým nekonzultujete (mimo svého právníka). Přestože kontakty na poškozené a zasvěcené do celé věci více máte na těchto stránkách, a této stránce samotné, jako na stříbrném podnose.
Kdyby měl každý člověk Vaší povahu, tak jsou věznice prázdné a na ulicích panuje čirý chaos. Což vzhledem k tomu, že jste muž, je poněkud smutné...

Přidat nový příspěvek