Leták

Potencionální zákazník | 06.10.2013

Do schránky nám přistál leták této firmy a protože zde byli zajímavé ceny hodlal jsem zavítat na stránky. Jelikož jsem líný vypsat webovou adresu zadávám ji do google a než jsem se dostal nastránky této firmy našel jsem celou jednu stranu odkazů zkušeností na různých webech. To mluví samo za sebe. Patřím mezi podnikatele v vyšším segmentu a o peníze nemám nouzi takže tak tu přemýšlím co je toto za firmu. Celkem mám chuť se spojit s našimi právníky a ekonomy kteří by mne objednali u této firmy jeden nebo dva domy. Nemyslím, že bych domy převzal naopak tato firma by mne zůstala ještě něco dlužit. Co se týká směnek velmi rád nějakou podepíšu. za podpisu si lze opatřit více než dost důkazního materiálu v podobě svědků, nahrávek atd. Pan podnikatel prostě zatím jen nenarazil na toho správného za kterým stojí nejen právníci, ale klient si dokáže zaplatit kompletní právní ochranu po dobu stavby od podpisu do předání. Potom je takováto stavba špatným snem nikoliv pro stavebníka, ale pro stavební firmu. Panu majiteli přeji co nejdříve co nejvíce takovýchto klientů kteří na něm nějakou tu korunu vydělají a ne on na nich.

Přidat nový příspěvek