Re: Smenky Mencl/ES

bazze | 18.03.2014

DObrý den dr. Hyde, včera mi přišla předžalobní upomínka na nezaplacenou zálohu 170.000,-, nyní chtějí zaplatit 332.350,- má zaplatit do 21.3.2014. Musím jim asi něco odpovědět a pak se hodlám přidat k hromadné žalobě. Snažili jsme se loni zrušit smlouvu ex tunc tedy od počátku, z důvodu, že několikrát odložili termín zahájení stavby, a nakonec stejně nedodrželi. Není stavební povolení, neviděla jsem hotový projekt, nemáme podepsanou smlouvu o dílo, jen smlouvu o smlouvě budoucí a pochopitelně úvěr a směnku od společnosti Chytrý nájem, jednatel Mencl a majitel ES s.r.o. Máme vlastní pozemek, který jsem dostala darem od rodičů, je to v podstatě jejich zahrada, zděděno po předcích. Jestli to dojde tak daleko, že o pozemek přijdeme, nemáme nejen, kde bydlet (máme 4 malé děti), ale zřejmě to nepřežijí ani moji rodiče... Jsem totálně na dně a nezbývá nám ani koruna, jsem na úřadě práce, vůbec nevím z čeho vše budu platit. A to ještě nemáme spočítanou částku za práce, které údajně provedli ES, nevím kolik po nás budou chtít....

Přidat nový příspěvek