ES

Pavlína | 25.03.2014

Dobrý dne, v roce 2008 jsme se nechali unést krásným katalogem ....... další scénář již znáte. Od roku 2010 bojuji s ES a D. Menclem. Jsem zapojená do hramodné žaloby, která byla podána na Krajské zastupitelství v Plzni. Do dnešního dne jsem neobdržela žádnou zprávu o tom, jak probíhá vyšetřování, v jakém stadiu to je. Vím jenom že tuto hromadnou žalobu měla v kompetenci kpt. M. Chlandová, ale záhy jí tato žaloba byla vzata a řeší ji jiný policejní úředník. Bojuji s nimi sama bez právníka, protože finance mi na advokáta jaksi nezbývají. Jsem v insolvenci díky ES, ale ani tady mi nedají pokoj. Po 2,5 letech placení v insolvenci za něco, co nemám (jelikož nemám ani kopnuto), bojuji s nimi i o to, že požádali Krajský soud o zrušení mé insolvence. Jsem na konci svých sil, prodělala jsem srdeční infarkt v roce 2012. Je mi 47 let. Ale budu bojovat dál a nevzdám to. Nemůže jim to projít. Pokud bude někdo dávat dohromady další hromadnou žalobu, jdu do toho s Vámi. Dostali mě na kolena, ale dál už ne. Pod zem mě nedostanou!!!!!

Přidat nový příspěvek