ZDĚŠENÍ

Baruuu | 23.04.2014

Ahoj všem,
pročítám tady příspěvky ke společnosti Ekonomické stavby s.r.o. a k jejim praktikám a nestačím se divit.... Zklamáním je mi téměř do breku!! :( Zhruba před týdnem jsem měla ve schránce leták právě od této společnosti, vypadal naprosto pohádkově... Následně jsem se koukala i na jejich stránky, kde vše vypadalo také velmi dobře. Vzhledem k tomu že právě teď s partnerem řešíme bydlení mi projekt mladá rodina připadal uplně pohádkový. Slibují že koupí pozemek, postaví dům a vše se pak splácí po částkách nižších než se pohybuje běžné nájemné.. Na základě toho jsme si vybraly i několik domečků, do společnosti zavolali a dohodly si schůuku ( na příští týden ) Pořád mi to vše připadalo až příliš jednoduché a pohádkové - proto jsem začala bádat na internetu po zkušenostech s touto firmou a jsem opravdu zděšená... DĚKUJU BOHU že jsem dala na intuici a začala zjišťovat dřív, než jsme se s nimi pustily do křížku!!! Jsem opravdu šťastná že jsem se díky všem, kteří se odvážily napsat svou zkušenost s touto bandou podvodníků dozvěděla co jsou zač!!! Rozhodně se s nimi do křížku pouštět nehodlám a budu varovat blízké, kteří o spolupráci s nimi také přemýšlely...UPŘÍMNĚ OBDIVUJU VŠECHNY, KDO SE KVŮLI NIM DOSTALY DO PROBLÉMŮ ZA TO, CO VŠE SI S NIMY MUSELY PROJÍT A ZA TO JAK S TOU BANDOU PODVODNÍKŮ BOJUJETE!!! DOUFÁM ŽE SE VŠE NAKONEC DÍKY ŽALOBÁM OBRÁTÍ V DOBRÉ A SOUDY NEUZNAJÍ TAKOVÉHLE OKRÁDÁNÍ LIDÍ..... DĚKUJU ZA INFORMACE K TÉTO FIRMĚ A VŠEM, KTEŘÍ S NIMI ŘEŠÍ PROBLÉMY A TAHANICE PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ, PEVNÉ NERVY, A AŤ VŠE DOPADNE DOBŘE V ŽALOBÁCH

Přidat nový příspěvek