Re: Re: Re: Prosím o pomoc

V.N. | 16.05.2015

Ten pocit prázdnoty a díry v duši znám velmi dobře. Zdravotně jsem sice na odpis, ale Pánbůh tomu dal, kromě řecké krve jsem Býk v Býku, takže tuplovaná "kráva". Právě zřejmě kombinace obojího stojí ještě za tím, že jsem schopná čas od času sebrat síly a zase jim smeč vrátit kanárem. My u KS v Ostravě, kde se Mencl snažil všemožně zhatit schválení odlužení splátkovým kalendářem povolil, naštěstí jsme měli dost důkazů na to, aby soudce odlužení povolil, a jen tak mimochodem si spíše pro sebe pronesl, že by ho zajímalo, co je ten "pán" zač. Ins.správkyně podala protižaloby na jeho "pohledávky", kterých si tam naúčtoval lehce přes milion! Takže jemu peníze nejdou, má je v depozitu z rozhodnutí soudu ins.správkyně a bude se to řešit jako incidenční spory. Myšlenka a víra mají velkou moc. Osobně věřím tomu, že kdybychom všichni msleli na jeho porážku a klid pro nás všechny poškozené, brzy by se tak stalo. Jenže spousta podlehla tlaku, jiní se jen vezou a bojuje málokdo.
Nikdo se ani nezeptal, z čeho a kdo platí tuto doménu s prémiovým balíčkem, který umožnuje uzamčení diskuze. Doménuna další rok zaplatila paní Mutzbauerová (Bůh ji za to žehnej) a prémiový alíček, který jinak stoj měsíčně 149,-Kč, poskytla sama společnost webnode až do roku 2018 zdarma(!) sama od sebe... Jinak by už tyto stránky dnes nebyly.
Všichni chtějí rady a pomoc. Že Novobilští byli ti, kteří rozvřili vody, že Novobilská nakopla ÚS, který prodloužil lhůtu pro podání námitek proti směnečnému návrhu ze 3 dnů na 15, že Novobilská založila tento nezmanipulovatelný web, za který mne a webnode žaloval u KS v Brně (shodili to naštěstí ze stolu), že se nám podařilo pospojovat právníky uvedené na stránce Právní pomoc rychle tak, že si vzájemně vyměňují nové poznatky a zkušenosti s ES, za to hlavně ze mne dělá Mencl největší lhářku a špínu jak a kde může. A to nemluvím o tom, že denně se pokouší do diskuze přihlásit několik lidí, a já je musím "lustrovat" přes vyhledávače, abych ověřila, zda taková osoba vůbec existuje, či zda někdy někde použila onen uvedený E-mail, pod kterým se chce přihlásit. Samozřejmě 90% neexistuje. Stejně ze slušnosti musím více než těch 90% odkázat na stránku Velmi důležité odkazy, a sem nepouštět nikoho opravdu poškozeného a dohledatelného. Nikdy jsem od nikoho neslyšela ani to prosté: Děkuji.
Myslím na Vás, paní Pavlínko. Dej Bůh, aby Boží trest již brzy padl na celé ES a jejich přisluhovače.

Přidat nový příspěvek