Re: Jak dlouho?

Pavlína Vlasáková | 18.05.2015

Dobrý den paní Stanislavo, já se s nimi hádám a soudím už od roku 2008 a konec je nedohlednu, je mi 48 let a chtějí po nás cca 650 tis. Nevzdávejte to, je to velice těžké. Těch neprospaných nocí, které jsem přemýšlela, jestli je to opravdu nebo jenom sen. Nikde není odvolání. Dokonce jsem byla u placeného právníka a ten mi řekl po prostudování mého spisu, že nechce ani zaplatit za tu hodinu a půl, kterou mi věnoval, že mne zastupovat nebude a že jeho závěr je, že pokud si cituji "nehodím mašli", tak oni mi pokoj nedají. Myslela jsem, že špatně slyším. Ale pořád jsem to nevzdala. Stále bojuji. Teď bych chtěla podat opět žalobu na p. Mencla, jak níže radí jeden "policajt", dle § 163. Nevím jestli se ke mě někdo přidá. Vím, že jsme první hromadnou žalobu prohráli. Ale jednou muisíme dosáhnout spravedlnosti. Čeká mne další soud teď 3. 6., takže uvidím. Držte se a bojujte. Jednou se dočkáte, že budete moci žít a volně dýchat, ale je to dlouhá cesta. Pro mě jsou tahouni Novobilští. Taky jsou na dně a nevzdávají to.

Přidat nový příspěvek