Podvod

Hňup | 06.04.2023

Tak jsme si nechali postavit od nimandů rodinný domek. Jak to probíhalo? Už při příjezdu k s lavným ES byla vidět odlepující se fasáda. A to už mě mělo zarazit. Stavební firma a neumí si opravit fasádu. Prdlajs stavební firma. Tak kreslit na papíře domečky to by jim šlo. Před podpisemm nám slibovali modré z nebe. Projek zadarmo. Podvod. Projekt vám do kalkulace započítají 2x a pak slavnostně odečtou 1x. A jsak jsem se to dozvěděl. Dali nám stavební dozor. Nějakej Haase. No to byl dozor. Jezdil akorát vybírat peníze a pak mi svěřil tajnou informaci, že jsme projekt zaplatili, jeno to není vidět v kalkulaci. Firma si najímá rádobi stavebí firmy. Nebudu se o nich více rozšiřovat. Taky chtěli, abychomm si vzali úvěr. Tak od nich jsme to zaplať Pán Bůh nevzali. Takže v Čechách narazit na slušnou stavbní firmu to je rarita. Ještě jden úsměvný příspěvek. Když jsem důchodci Haasovi sdělil, že v rozpočtu je chyba, tak mě přesvědčoval o opaku a nechl rozpočet přepočítat, a zase mi ho strkal pod nos. Tak jsem řekl, že ten jeho rozpočet vemu a dám ho zase já svému kamarádovi, který mi ho prověří. A kdýž bude nižší (Jasánek nižší) tak mi sníží cenu. Sbalil rozpočet a zmizel. Můžu vám říct, že jsme si s manželkou oddechli, když jsme dům dostavěli a tehle pijavic se zbavili.

Přidat nový příspěvek